Jak to funguje

Registrujte se na prvních 14 dní zdarma a zábava může začít.

Už se vám zalíbila možnost mít krásný svatební web od nás? Prvním krokem k jeho realizaci je registrace na stránce Naše nabídka. Nejpozději do 3 dnů vám na zadaný e-mail přijdou přístupové údaje, ale v 99,9 % je to během několika hodin po registraci. Následně máte 14 dní, během kterých si můžete zdarma vyzkoušet, jak se vám s webem bude pracovat. K usnadnění práce vám zašleme instruktážní video pro administraci webu, které vás zbaví všech otazníků.

Pusťte fantazii na špacír a vyšperkujte si svůj svatební web do poslední detailu. Je to snadné!

Po přihlášení máte celý váš svatební web jako na dlani. Změníte si heslo, nastavíte primární e-mail pro komunikaci s hosty, vyplníte základní údaje ke svatbě a zvolíte si barevný vzhled vašeho webu. Poté postupně v záložce Upravit web můžete začít začít přidávat texty a fotografie k jednotlivým sekcím. Každý váš krok se okamžitě promítne na webu. Administrační rozhraní je velmi intuitivní a prakticky zde nemůžete udělat chybu.

Váš svatební web je skoro na světe a už jste se do něj zamilovali.

Konečně je svatební web podle vašich představ a cítíte, že to je zkrátka ONO? Poté stačí v administraci kliknout na Prodloužit službu a vyplnit fakturační údaje. Obratem od nás dostanete potvrzovací e-mail s platebními možnostmi. Po uhrazení 620 Kč bude váš web přístupný dalších 365 dní.

Dejte o svém svatebním webu vědět všem hostům a přátelům. Určitě to ocení!

Svatební web můžete snadno využívat jako skvělý komunikační nástroj. Přímo v administraci máte možnost rozesílat hromadné e-maily všem, kdo by měli o vaší svatbě vědět. Stačí jednoduše zadat seznam adres. Návštěvníci vašeho webu mají také možnost se sami zaregistrovat, aby jim žádná novinka neutekla.

Svatbou to přeci nekončí! Využijte svůj svatební web naplno po celý rok a klidně i déle.

Po celou dobu můžete s webem libovolně disponovat a operativně měnit jeho obsah. Web se vám bude hodit i po svatbě, kdy můžete skrýt některé sekce a využívat jej jako fotogalerii či komunikační nástroj pro sdílení zážitků z vaší svatební cesty. Před ukončením platnosti vašeho webu budete předem upozorněni a samozřejmě dostanete možnost službu prodloužit.