Nejčastější dotazy

Proč si vlastně pořídit svatební web?

A proč ne? Žijeme v 21. století a rádi používáme jednoduchá a funkční řešení. Svatební web onlinesvatba.cz je určen všem, kteří chtějí od své svatby více než ten jeden den. Pokud pro tebe svatba znamená jedinečnou životní událost, pak by měl být důležitý doslova každý detail. Tedy i to, jakým způsobem jednáš se svými svatebčany před svatbou i po ní. Web od onlinesvatba.cz se stane tvým parťákem v komunikaci se svatebními hosty, zároveň tebe a tvoji drahou polovičku vkusně představí všem svatebčanům. Jak chytrý a vtipný bude, už záleží jen na tobě.

Mohu si svatební web před zaplacením vyzkoušet?

Samozřejmě, bez toho bychom ti naši službu ani nenabízeli. Sami neradi kupujeme zajíce v pytli. Každý náš zákazník dostává možnost otestovat svatební web na dobu 14ti dnů ZDARMA. To je fér nabídka, jdeš do toho?

Jak dlouho trvá vytvoření svatebního webu?

Tvůj svatební web připravíme obratem po odeslání objednávky. Je to vážně rychlovka. Pak máš 14 dnů ZDARMA na vyzkoušení. Během této doby máš web u nás rezervovaný a můžeš se v klidu ujistit, že o něho máš vážný zájem a chceš ho zkrátka mít.

Musím se registrovat pro využíváni služby svatebního webu od onlinesvatba.cz?

Nemusíš. Stačí když vyplníš objednávkový formulář, kde doplníš údaje nezbytné ke zprovoznění služby.

Kdo všechno uvidí můj svatební web?

Ten komu sdělíš svoji www adresu webu.

Na jak dlouho bude svatební web můj?

Na 1 rok bude svatební web jenom tvůj a dle potřeby si ho můžeš prodloužit.

Můžu přizpůsobit web barvám své svatby?

Ano, svatební web barevně sladěný s tvojí svatbou je základ. Na výběr máš z již přednastavených barevných témat, která jsou nejvíce žádaná. Pokud ti i přes to žádné nepadne do oka, navrhneme pro tebe nové barevné téma.