Reference novomanželů

Ondřej a Tereza

Kolín
Vzhledem k tomu, že máme celou rodinu a mnoho přátel po různých koutech republiky, tak jsme hledali možnost, jak nejlépe všechny informovat. A tak jsme se dostali až ke onlinesvatba.cz. Musíme říct, že práce na našich stránkách nám dělala jenom radost. Co se týká "ovládání", vše je intuitivní, dá se snadno a rychle pochopit. A kupodivu se stránky líbily i našim svatebčanům.

Evča a Jarda

Kaliště
Já osobně jsem na svatebním webu ocenila nejvíce jeho jednoduché používání a bezproblémovou a rychlou komunikaci. Měli jsme to především ke "sdílení" informací o svatbě, aby nám to ušetřilo čas a nemuseli jsme každého hosta zvlášť obvolávat. Všichni, kterým jsme poslali odkaz, to moc chválili. Líbilo se jim jak samotný nápad, tak i to, jak bylo vše přehledné. Závěrem; i přesto, že jsme ho využili jen tak z 70 %, byli jsme moc spokojení.
Foto Petr a Lucie

Petr a Lucie

Pardubický zámek
Svatební web nám pomohl informovat všechny naše hosty o tom, jaké máme představy o našem svatebním dni, na co se mají připravit a na co se mohou těšit. Po svatbě jsme pro netrpělivé nahráli i fotky, aby se všichni mohli co nejdříve pokochat. Svatební web se všem moc líbil. Můžeme jen doporučit :-)